AC Beauty - ZespółPosiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Co najważniejsze specjalizujemy się w dziedzinie stylizacji paznokci i przedłużania rzęs, dzięki czemu nasze szkolenia są na wysokim poziomie.

Od 2004 roku pracujemy jako stylistki paznokci, a od 2008 roku jako instruktorki a swoją zdobytą wiedzę staramy się przekazać jak najlepiej i w sposób jasny do zrozumienia naszym kursantkom.

Na co dzień łączymy pracę stylistki paznokci czy rzęs z pracą instruktora, bowiem ciągła praca w zawodzie jest bardzo ważna w tej profesji.

 

Nasze zdobyte umiejętności potwierdzają m.in.: certyfikat instruktora szwajcarskiej firmy You Nails, i inne np. Maxim Nails, Prestige, Kiara Sky, Indigo itp. Zaś doświadczenie Ośrodek Sokrates w Bielsku-Białej lub Fundacja Kormoran, w których przeszkoliłyśmy przeszło ponad 500 osób.

 

W dotychczasowej karierze przeszkoliłyśmy przeszło tysiąc kursantek. Wiemy jak ważny jest rozwój i na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju seminariach, warsztatach i targach, dzięki czemu nasza wiedza jest aktualna i dostosowana do obecnych trendów rynkowych.

Staramy się przekazać wiedzę tak, żeby każda kursantka po kursie mogła z powodzeniem i pewnością rozpocząć pracę w zawodzie.

Tematykę paznokci i rzęs znamy od podszewki i nic nas nie zaskoczy, znamy odpowiedź na każde pytanie i służymy pomocą każdej kursantce zarówno w trakcie jak i po kursie.

 

Od 2017 roku jesteśmy placówką oświatową pod nadzorem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Wystawiamy na życzenie kursantki Zaświadczenie zgodne z rozp. MEiN (Dyplom ukończenia kursu).
Współpracujemy również z ośrodkami finansującymi kursy i szkolenia z dotacji unijnych, posiadamy aktualny wpis do RIS NR 2.28/00040/2016 i współpracujemy z Urzędami Pracy.

 

Po kursie każda kursantka otrzymuje Zaświadczenie o ukończeniu kursu, który jest ważnym dokumentem, dzięki temu nabywa się kompetencji do zawodu oraz certyfikat ukończenia kursu (+40zł). Istnieje możliwość wystawienia certyfikatu w j. angielskim i niemieckim (+40zł).

 

 

Po co mi w ogóle Zaświadczenie ukończenia kursu i certyfikat?

Są niezwykle istotne (niezbędne chociażby do ubezpieczenia OC – ochrona przed ryzykiem poniesienia kosztów ewentualnych strat przez klientów). I warto pilnować te dokumenty, ponieważ stanowią swego rodzaju polisę wraz z ubezpieczeniem, wówczas można spać spokojnie, nawet wtedy, gdy ci się noga powinie 🙂

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage, gdzie umieszczamy aktualne informacje, zdjęcia i są tam również opinie kursantek: https://www.facebook.com/ackszkolenia/reviews

Prowadzimy kursy w małych i kameralnych grupkach max. 3-5 osób, tak aby jakość kursu była na wysokim poziomie.

My zbieramy grupę – wystarczy, że się zapiszesz:)

 

Zapraszamy:)

Zespół ACK Szkolenia